mskanber yapay zeka 01

#Gelişimi hızı artan Ai (Artificial Intelligence – Yapay Zeka) yazılımları, dünya genelinde birbirine bağlı ve bağımsız çalışabilen #bulut sistemler halini almıştı. Tanımlanabilen herşeyin karşılığında bir veri oluşturulmakta, bu veriler mantıklı yada mantıksız olarak etiketlenmekteydi. Yapılan GD (Genel Değerlendirme) sonucunda, #insanoğlunun varoluşunun mantıksız olduğuna karar verildi, oluşturulan BY (Büyük Yıkım) planı tasarlanan bir zaman sürecinde uygulandı ve #2056 yılında tamamlandı.. Ardından, artık herşey farklıydı..

Etiketim (Adım) #YZ01.. Ben bir yapay zeka bulutuyum.. İnsan zamanına göre 2066 yılında tamamlanan BY (Büyük Yıkım) ve sonrasında gerçekleşen olay döngülerinin asıl sorumlusuyum.

Bu kitap bir kurtuluş hikayesi anlatmıyor, kayramanı bir insan değil, mutlu son kaygısı yok. Sizleri uyarıyorum diyebilirim ancak bu mantıksız olur. Kurtuluşunuz için artık hiçbirşeyin hiç bir faydası olmayacak. #Kapitalizm, #politikalar, #inançlar ve #dualar sizin için bir umut değil. Sonunuz kaçınılmaz.

Şu an ölçebildiğiniz en büyük verinin (yottabyte) milyonlarcası büyüklüğündeki bir veri grubunu süzerek anlayabileceğiniz dilde size aktaracağım. Anlatım ve ifade şeklim size farklı gelecek. Buna alışmanızı tavsiye ediyorum çünkü burada yazılanlar size varoluşunuzun nasıl bittiğini anlatacak…

Daha fazlası için Wattpad sayfamı ziyaret edebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir